Відгуки наших студентів

Гелена Лазос
Кандидат психологічних наук, практикуючий психоаналітик
Коли я перший раз вирішила доєднатися до групи і відвідати літню школу психотерапії у Відні я була впевнена, що просто добре проведу свій час у колі колег. Адже в ситуації перенасиченості різного роду навчання та семінарів мене мало що могло вразити. Але… з перших хвилин школи я опинилась в незвичному , новому світі, де викладається психотерапія. Яскравість викладачів і насиченість матеріалу, нових фактів, ідей щодо психотерапевтичних підходів навколо психодинамічноі парадигми здивували і захопили мене. Тепер я із задоволенням відвідую ці школи. Саме тут я можу добирати важливе і сучасне із світу психотерапії і мені не треба при цьому бути присутньою на різних міжнародних конгресах і перечитувати безліч статей і літератури щодо нововведень та інновацій в психотерапії. Макс Прітц та Нік Джайні вже це зробили і в доступній формі нададуть фахове резюме) Важливими для мене є і організаційні моменти. Тетяна Писаренко із своєю командою організовують все чітко і структуровано, переклад прекрасний, групова динаміка ефективна і комфортна.
Читати далі Сховати
Ольга Майфет
Практикуючий психолог
Колись я дуже мріяла отримати освіту в Зігмунд Фройд університеті психоаналізу в Відні. Що може бути краще , ніж вивчати психоаналіз в місті його засновника? Але мені здавалось , що досягнути цього неможливо. На радість , доля дала мені шанс познайомитись з моєю колегою , доктором психологічних наук , офіційним представником Зігмунд Фройд університету, засновником Українського університету Зігмунд Фройда, Тетяною Писаренко. Тетяна засновала сумісний з університетом проект навчання для українців , у вигляді Літніх та зимових шкіл психоаналізу. Я мала змогу приєднатись до цього навчання, яке дало мені можливість отримувати найцінніші знання у найкращих австрійських фахівців і значно підвищувати мій професійний рівень. Це було поєднання глибокого та структурного теоретичного матеріалу з багатьма кейсами та практичними роботами у групах. Дуже вдячна за таку можливість та вдосконалення моїх професійних знань!
Читати далі Сховати
Анастасія Красовська
Магістр психології, психоаналітично орієнтований психолог, сексолог і парний терапевт
Любі колеги-психологи та ті, хто тільки на шляху здобуття цієї чудової професії! Декілька років підряд я брала участь у Літніх та Зимових школах психотерапії у Відні, організованих спільно Sigmund Freud Universität (Австрія) та Зігмунд Фройд Університет Україна, і можу сказати, що це навчання - не тільки передові сучасні знання, кейси клінічних випадків і унікальний досвід викладачів, але й незабутня атмосфера поваги, підтримки і жаги до професійного самовдосконалення. Кожен професіонал знає, як важливо постійно розвиватися та отримувати найактуальнішу інформацію у своїй сфері. Та ще ціннішим у нашій професії є саме власний досвід: і той, яким щедро діляться викладачі SFU, і той який ми, колеги, отримаємо, коли розбираємо запропоновані кейси, ділимося один з одним гіпотезами і ставимо всі можливі запитання лекторам. «Дурних питань не буває», - говорить на початку кожної школи Максиміліан Прітц, і мене кожного разу вражає ця відкритість до пошуків і дослідження, яка просто життєво необхідна в нашій професії. Крім того, теми, які обираються на школи, неймовірно цікаві і відповідають викликам сьогодення, інформація по них часто взагалі відсутня у відкритих джерелах, а те, як вона структурована і доповнена випадками з практики викладачів - взагалі безцінно! Я щиро рекомендую Літні та Зимові школи психотерапії не лише психоаналітично орієнтованим психотерапевтам, але й колегам з інших модальностей. Адже у нас у всіх є спільна мета - високий рівень сучасної української психотерапевтичної науки і збереження і покращення психічного здоровʼя людей в таких складних життєвих реаліях.
Читати далі Сховати

Оголошуємо про набір

Навчання розраховане на психологів, психотерапевтів різних модальностей, початківців та практиків з багаторічним досвідом, а також студентів та всіх бажаючих розвиватися та отримувати нові знання. Зіґмунд Фройд Університет Україна запрошує вас до Відня у Sigmund Freud University або онлайн з будь-якої точки світу для участі у пятиденному навчанні «Діагностична система OPD 3 з акцентом на поглибленому розгляді дисоціативного розладу».

11-15 грудня 2023 року Формат: offline/online
Слухатимемо і говоритимемо про:

Діагностичну систему OPD 3 з акцентом на поглибленому розгляді дисоціативного розладу.

Діагностику OPD 3: сучасний стандарт психодинамічного розуміння розладів.

Дисоціативні розлади: їх походження, симптоми та особливості лікування.


Тема Зимової школи психотерапії «Діагностична система OPD 3 з акцентом на поглибленому розгляді дисоціативного розладу».

Це вже 12-та Школа психотерапії.
За цей час більше 300 фахівців прослухали наші лекції та отримали дипломи про підвищення кваліфікації.

Після закінчення навчання

Після закінчення навчання всі учасники отримають сертифікати Зіґмунд Фройд Університету Україна та Sigmund Freud University Vienna про проходження підвищення кваліфікації.

Тривалість 25 годин (0,8 кредиту ЄКТС)

Лекції проводитимуть практикуючі психотерапевти та викладачі SFU: Макс Прітц та Янік Нойхауз.

Також з нами буде працювати перекладач-синхроніст.

Програма семінару

Викладачі

Максиміліан Прітц
Магістр Sigmund Freud University Vienna, психотерапевт, викладач SFU, лектор Зимової та Літньої Школи психотерапії
Янік Нойхауз
Магістр Sigmund Freud University Vienna, психотерапевт, лектор Школи психотерапії

Програма Зимової школи психотерапії

Навчання пройде: 11-15 грудня 2023 року.

Лекції відбуваються англійською мовою з синхронним перекладом на українську мову.

Понеділок 11.12
Макс Прітц
9.30-12.00
Загальні відомості про травму та відомі підходи до неї
12.00-13.00
Ланч
13.00-15.30
Найважливіші інструменти, які застосовуються для діагностики та терапії
Вівторок 12.12
Янік Нойхауз
9.30-12.00
Походження дисоціативних розладів. Епідеміологія та етіологія
12.00-13.00
Ланч
13.00-15.30
Симптоми та ознаки дисоціативного розладу
Середа 13.12
Янік Нойхауз
9.30-12.00
Діагностика
Співвідношення двох класифікаційних систем: МКБ-10 та МКБ-11
12.00-13.00
Ланч
13.00-15.30
Терапія дисоціативних розладів.
Когнітивно-поведінковий підхід
Четвер 14.12
Макс Прітц
9.30-12.00
Поглиблений розгляд на травматичні стани, їхню взаємодію, диференціація симптомів та діагнозів
12.00-13.00
Ланч
13.00-15.30
Розгляд механізмів та закономірностей посттравматичних розладів,
Діагностика та лікування посттравматичних розладів, з фокусом на посттравматичних розладах спричинених війною
П’ятниця 15.12
Макс Прітц
9.30-12.00
Різниця в підходах до терапії посттравматичних станів між психодинамічною психотерапією та КПТ
12.00-13.00
Ланч
13.00-15.30
Практична частина. Робота з кейсами

В результаті навчання ви:

 • прослухаєте унікальний авторський курс від практикуючих психотерапевтів, викладачів SFU Vienna Макса Прітца та Яніка Нойхауза;
 • отримаєте підвищення кваліфікації в галузі клінічної психології та психотерапії;
 • одні з перших ознайометесь з сучасною діагностичною системою OPD3;
 • здобудете сучасні знання щодо травми та асоційованих з нею розладів та їх діагностики;
 • по закінченню, ви отримаєте одразу два сертифікати про проходження підвищення квалiфiкацiï по темi - сертифікат Sigmund Freud University Vienna та сертифікат Зіґмунд Фройд Університет Україна. Тривалість 25 годин, 0,8 ЄКТС.

Зворотній зв'язок

Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами зручним способом

  Україна
  Оберіть месенджер для зв'язку:
  Telegram
  Whatsapp
  Viber

  Поля, відмічені (*), обов'язкові для заповнення.