Про кафедру “Загальної практики (сімейної медицини)”

Про кафедру:

Кафедра сімейної медицини є структурним підрозділом навчально-наукового інституту післядипломної освіти. Кафедра здійснює підготовку спеціалістів за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медична психологія», магістрів та молодших спеціалістів за спеціальністю «Медсестринство». На післядипломному рівні кафедра забезпечує підготовку лікарів-інтернів зі спеціальності «Загальна практика – сімейна медицина», лікарів-слухачів на циклах спеціалізації за фахом «Загальна практика – сімейна медицина», на циклах стажування, ПАЦ, ТУ.

Кафедра забезпечує викладання наступних дисциплін:

  • Загальна практика (сімейна медицина) – для студентів 6 курсу спеціальностей «Лікувальна справа» (спеціаліст), «Педіатрія» (спеціаліст), «Медична психологія» (спеціаліст)
  • Сімейна медицина – для студентів 2 курсу спеціальності «Медсестринство» (магістр)
  • Медсестринство в сімейній медицині – для студентів 3 курсу спеціальності «Медсестринство» (молодший спеціаліст) та студентів 4 курсу спеціальності «Медсестринство» (молодший спеціаліст; на основі базової середньої освіти)

Завідувач кафедри “Загальної практики (сімейної медицини)”

Сидорчук Лариса Петрівна
ДОКТОР МЕДИЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР

Факультет:Медичний

Електронна пошта: lsydorchuk@sfu.ac.at

Народилася 16 жовтня 1965 року в с. Свесса Ямпільського району Сумської області. Після закінчення у 1989 році педіатричного факультету Харківського медичного інституту працював ургентним травматологом Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

У СумДУ працює з 2005 року.

Кандидат медичних наук з 2005 року. Дисертацію «Юнацький епіфізеоліз головки стегнової кістки. Питання етиології, патогенезу, діагностики та лікування» захистив у спеціалізованій вченій раді Інституту патології хребта та суглобів імені проф. М.І. Ситенка. Науковий керівник –д.мед.н., професор Шевченко С. Д.

Доктор медичних наук з 2013 року. Дисертацію «Клініко-організаційні засади лікування постраждалих дитячого віку з поліорганними та полісистемними пошкодженнями на догоспітальному етапі надання медичної допомоги» захистив у спеціалізованій вченій раді Донецького національного медичного університету імені М. Горького МОЗ України. Науковий консультант – д.мед.н., професор Гур’єв С. О.

У 2018 році отримав вчене звання професора. Завідувач кафедри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з 2020 року.

Професор Шкатула Ю. В. є автором 120 наукових праць, 4 навчальних посібників, монографії і 5 патентів.

Колектив кафедри

Альфред Прітц

Почесний Президент ЗФУУ, доктор наук, президент Всесвітнього конгресу психотерапії, професор, ректор Sigmund Freud University Vienna

Анастасія Пугач

Доцент кафедри, Кандидат філософських наук

Гелена Лазос

Декан факультету психології, кандидатка психологічних наук, психоаналітикиня

Ліза Вінтер

Доктор психотерапевтичних наук SFU, Відень

Людмила Карамушка

Голова вченої ради, Академік НАПН, професорка кафедри психології, доктор психологічних наук

Максиміліан Прітц

Магістр Sigmund Freud University Vienna, психотерапевт, викладач SFU, лектор Зимової та Літньої Школи психотерапії

Контакти кафедри

Український університет Зигмунда Фройда

Адреса: Campus Prater, Freudplatz 1+3, A-1020 Vienna

Телефон: +43 (0)1 798 40 98

Факс: +43 (0)1 798 40 98 / 900

Електронна пошта: rektorat@sfu.ac.at

SFU розташований безпосередньо на станції Messe-Prater лінії метро U2 і в безпосередній близькості від Südosttangente та автомагістралі A4. Звідси ви можете дістатися до центру міста за 7 хвилин на метро або до аеропорту Швехат за 25 хвилин. Особливою перевагою є безпосередня близькість до Пратера.

Як нас знайти на громадському транспорті:

Метро U2 » зупинка «Messe/Prater» » вихід «Messe» (близько 5 хвилин пішки)Автобус 82A » зупинка «Südportalstraße» (прямо перед будівлею)