Зіґмунд Фройд Університет Україна отримав ліцензії МОН України на провадження освітньої діяльності.

22 серпня ЗФУУ отримав ліцензії на провадження освітньої діяльності. Університет готуватиме бакалаврів та магістрів з психології, які після закінчення отримуватимуть дипломи державного зразка.
Навчання в університеті здійснюватиметься двома мовами – українською та англійською.
Наш головний партнер – Зіґмунд Фройд Університет Відень (Sigmund Freud University Vienna) – найбільший визнаний університет Західної Європи в галузі психології і психотерапії, який очолює доктор наук, професор, Президент Всесвітнього Конгресу Психотерапії Альфред Прітц.
Освітньо-навчальна програма ЗФУУ побудована на основі австрійської моделі нового стандарту і включає теоретичні та практичні заняття, а також стажування за професією.
Для того, щоб майбутні психологи могли застосовувати отримані теоретичні знання на практиці при університеті створені наукова лабораторія та клініка психологічної допомоги.

Переваги навчання у Зіґмунд Фройд Університет Україна:

  • Викладачі університету є авторитетними вченими, які передають студентам унікальний досвід і допомагають у дослідницькій роботі.
  • Поєднання теоретичних і практичних занять з перших днів навчання.
  • Навчання двома мовами – українською та англійською.
  • Можливість брати участь у міжнародних дослідницьких проектах, конференціях, симпозіумах.
  • Велика кількість психотерапевтичних шкіл в межах одного вузу дає можливість порівнювати різні підходи і обмінюватися досвідом.
  • Програма навчання складена у відповідності з усіма вимогами МОН України.
Назад до усіх новин