Психiчна травма. ПТСР пiд час вiйни

Семінар розрахований на психологів, психотерапевтів різних модальностей, практиків і початківців з багаторічним досвідом, а також студентів та всіх бажаючих розвиватися та отримувати нові знання

Запис доступний 15 днів від дня покупки Формат: Запис семінару
Слухатимемо і говоритимемо про:

травми від А до Я,

діагностика,

види травм,

наслідки,

патерни та механізми травматичних розладів,

різні напрями професійної допомоги,

а також – ПТСР під час війни.


Тема «Психiчна травма та ПТСР під час війни».

Це вже другий семінар на тему «Психiчна травма та ПТСР під час війни», який проведе Макс Прітц, викладач SFU та ЗФУУ для українських колег.

Лектор

Семінар проводить практикуючий психотерапевт та викладач SFU та ЗФУУ: Макс Прітц.

Працюватиме перекладач-синхроніст.

Програма семінару

Викладач

Максиміліан Прітц
Магістр Sigmund Freud University Vienna, психотерапевт, викладач SFU, лектор Зимової та Літньої Школи психотерапії

Програма семінару

Лекції на англійській мові з синхронним перекладом на українську мову.

Травма. Сучасні підходи до розуміння травми. Огляд основного діагностичного інструментарію та психотехнологій роботи з травмою.
Психотравма та сприченені нею розлади: класифікація, симптоми, стани, їхня взаємодія та особливості. Огляд механізмів та закономірностей посттравматичних розладів.
Психодіагностика та лікування посттравматичних розладів з акцентом на травмуванні внаслідок воєнних подій.  Особливості різних підходів психотерапії до роботи з травмою (КПТ та психодинамічна психотерапія). Розгляд як відомих, широко розповсюджених, так і мало відомих психотерапевтичних технологій, які мають свою специфіку і довели свою ефективність.
Перша психологічна допомога при травмі. Технології кризової інтервенції.
Ефективність і психологічна стійкість фахівця сфери ментального здоров’я: як залишатись в ресурсі і протистояти емоційному вигоранню

В результаті навчання ви:

 • прослухаєте унікальний авторський семінар від практикуючого психотерапевта, викладача SFU Vienna Макса Прітца;
 • дізнаєтесь про сучасні погляди щодо травми та асоційовані з нею симптоми та розлади;
 • отримаєте ефективні інструментарії роботи (техніки, методи, психотехнології) з різними категоріями постраждалих. Безпосередньо будуть представлені сучасні діагностичні шкали, протоколи з первинної психологічної допомоги, елементи кризової інтервенції та напрямки психореабілітації.
8 000 грн.
Оплатити

Відгуки наших студентів

Онищенко Віталій
Лекція особливо корисна для тих хто працює, або хоча б орієнтується в психоаналітичній теорії. Також корисна для загального розвитку психологам та військовим психологам Сподобалось: 1. Давалась структура роботи з травмою, ПТСР 2. Піднімалось питання рівнів організації психіки (невротичний, межовий, психотичний) в поєднанні з рівнем інтелекту, та викладач розповідав про специфіку роботи з клієнтами з різними особливостями 3. Піднімалось питання захисних механізмів в контексті роботи з ПТСР 4. Сподобались живі розповіді лектора з власної практики як пояснення теорії про яку він говорить.
Читати далі Сховати
Оксана Чала
Тема травми і ПТСР для мене не нова, знання отримувала з різних джерел, але завдяки саме цьому курсу я змогла структурувати і поглибити свої знання, побачити особливості психодинамічного підходу в роботі з травмою. Дуже цінно було почути від нашого викладача про практичний досвід у роботі з травмованими клієнтами. Організація заходу була на високому рівні.
Читати далі Сховати
Черкасова Оксана
Семінар сподобався. Особливо відмічу реальні цікаві практичні приклади з життя. Цікаво поданий матеріал, який для мене не новий. Організація супер, ще раз підкреслила для себе, що конфорт теж має велике значення.
Читати далі Сховати
Галазюк Ігор
Дуже дякую за змістовну інформацію та чітке розуміння послідовної роботи з людиною, яка зазнала ПТСР. Буду надіятись, що ми ще не раз зустрінемось та отримаємо ще більше корисної інформації та можливо і практики.
Читати далі Сховати

Зворотній зв'язок

Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами зручним способом

  Україна
  Оберіть месенджер для зв'язку:
  Telegram
  Whatsapp
  Viber

  Поля, відмічені (*), обов'язкові для заповнення.