Перше навчання – семінар на тему «ПСИХІЧНА ТРАВМА. ПТСР»

14 жовтня 2023 року у стінах ЗФУУ відбулося перше навчання – семінар для колег, психологів Національної Гвардії України північного територіального управління.
Ми дуже раді, що у нас є змога внести свій вклад у відбудову ментального здоровʼя українців. А особливо – наших Захисників. Адже саме наші колеги, військові психологи, перші, хто працює із людьми, які служать у Збройних Силах України.

Семінар на тему «ПСИХІЧНА ТРАВМА. ПТСР» ми провели в партнерстві з Sigmund Freud University Vienna, задля допомоги українським військовим психологам.
Лектором був наш колега, викладач SFU та практикуючий психотерапевт Макс Прітц.

На семінарі ми слухали і говорили про травми: їх діагностику, види травм, наслідки, патерни та механізми травматичних розладів. А також про різні напрями професійної допомоги та про ПТСР під час війни.
Приділили увагу питанню ефективності і психологічної стійкості фахівця сфери ментального здоров’я: як залишатись в ресурсі і протистояти емоційному вигоранню.

Наш лектор – Макс Прітц діливлся власним досвідом основного діагностичного інструментарію та психотехнологій роботи з травмою, звертав увагу психологів на особливості різних підходів психотерапії до роботи з травмою.
 
Семінар завершився обміном враженнями про захід та підходом передачі знань, а також комунікаціями експертів у сфері психології та психотерапії.
Усі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації по темі від Зіґмунд Фройд Університет Україна.

Назад до усіх новин