Зіґмунд Фройд Університет Україна розробили унікальну навчальну програму підготовки магістрів спеціальності «Психологія».

Ліцензована МОН України програма максимально відповідає за змістом, наповненням та викладацьким потенціалом програмам провідних європейських вишів в галузі підготовки психологів, складається як із важливих профільних та загальноосвітніх дисциплін, так і вузько спеціалізованих авторських курсів.

71 відсоток унікальності програми за первіркою Unicheck. Це пояснюється введенням в програму важливих дисциплін, які викладаються в мережі університетів Sigmund Freud University Vienna.
Саме цей університет вперше впровадив унікальний навчальний досвід по психотерапії, в програмі якого студенти-магістри під час навчання набувають як загальний професійний досвід, так і спеціалізований, який стосується навчання в обраному психотерапевтичному методі, отримують власний досвід та досвід супервізійної рефлексії початку практики.

Обов’язковими компонентами нашої програми підготовки магістрів психології є:
• «Рефлексія практики під супервізією з фокусом на випадок»,
• «Особистісна, групова психодинамічна терапія»,
• «Виробнича та клінічна практика»,
• «Психологія та психотерапія в системі охорони здоров’я (практичні, етичні та правові засади)».

Програма підготовки магістрів надає можливість здобувачам брати участь у міжнародних програмах підготовки фахівців психотерапевтів психодинамічного напрямку.
А також містить в собі дисципліни, які допоможуть набути навичок в клінічній та психодинамічній діагностиці, розумітися в питаннях психофармакології та в галузі нейронаук.

Наші випускники будуть здатні на професійному рівні застосовувати здобуті як загальнонаукові, так і загальнопрофесійні знання, а також вільно орієнтуватися в сучасних психотерапевтичних підходах, застосовувати сучасні методи психодіагностики, психологічного консультування, психокорекції, психореабілітації, психотерапії, багатомірного статистичного аналізу, будуть здатні враховувати в своїй діяльності нормативно-правову базу при створенні установ з надання психологічних послуг різним верствам населення.

Назад до усіх новин